Znamka Twister je bila zasnovana v Ameriki in je tako najboljši kompromis med ceno, močjo in izgledom. Ima tipičen ameriški dizajn.
Twister TW-500s je dvokanalni avtoojačevalec z MOS-FET tehnologijo je super mali ojačevalec za nizko ceno za veliko moči in kvalitete. Med funkcijami avtoojačevalca najdemo vse pomembnejše za natančno nastavitev ozvočenja v avtu. Primeren je lahko za sprednje sisteme ali pa subwooferje in, ker ima zaščito pred pregretjem in proti kratkem stiku na zvočniških izhodih, ga je tudi ob glasnem nabijanju glasbe nemogoče uničiti. Možnosti priklapljanja so zelo odprte, saj ima možnost mostične vezave. Posebnost ojačevalca je možnost Hi-input, kar pomeni, da naš avtoradio ne potrebuje predizhodov, da lahko priključimo ojačevalec.
Naj vas zavrti "Twisterjev" zvok.
Dvokanalni avtoojačevalec Izhodna moč: 500W / 2 x 250W / 2 x 75 RMS Razmerje signal/šum: 88dB Damping faktor: 180 Frekvenčno območje: 10 Hz-40 kHz Mere: 183 x 57 x 260mm Napajalnik: MOS-FET PWM s funkcijo softstart Hi-input Barva: črna Priloženo: vijaki, konektor za Hi-Input
|